idwedstrijddatumuurthuisbezoekersbekerweekploegnaam
BvA/BvGA10/09/202200:00:00Voorronde BEKER0B360
BvA/BvGA11/09/202200:00:00Voorronde BEKER0B360
BvASD-10216/09/202220:00:00VC ST. JANSKRING HERENTALS P1Dames AB37Dames A
BvA/BvGA05/11/202200:00:0016de finale BEKER0B440
BvAMU17-10205/11/202200:00:00Meisjes U17-AVOLLEY NOORDERKEMPENB44Meisjes U17-A
BvGASDG-000105/11/202208:30:00Dames BVC SMASH LIER C (2G)B44Dames B
BvASH-10905/11/202220:30:00B.V.C. BALEN P1Heren AB44Heren A
BvA/BvGA06/11/202200:00:0016de finale BEKER0B440
BvAMU11-20517/12/202200:00:00Meisjes U11-AVOLLEY NOORDERKEMPENB50Meisjes U11-A
BvGAMU17-000417/12/202200:00:00Meisjes U17-AWOKA WOMMELGEM AB50Meisjes U17-A
BvAMU13-20817/12/202200:00:00winnaar 103Meisjes U13-AB50Meisjes U13-A
BvAMU19-20317/12/202200:00:00Meisjes U19KVC ZOERSELB50Meisjes U19
BvAMU15-21517/12/202200:00:00Meisjes U15VBC ZANDHOVENB50Meisjes U15
BvGAMU13-000517/12/202200:00:00Meisjes U13-AVC TESLA LINT AB50Meisjes U13-A
BvGAMU13-000617/12/202200:00:00VOLMAR EKERENMeisjes U13-BB50Meisjes U13-B
BvGAJU13-000217/12/202200:00:00Jongens U13VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURSB50Jongens U13
BvGAJU15-000217/12/202200:00:00Jongens U15VOLMAR EKEREN - FIXIT VOLLEY KALMTHOUTB50Jongens U15
BvA/BvGA17/12/202200:00:008ste finale BEKER0B500
BvGAMU15-000617/12/202200:00:00WOKA WOMMELGEMMeisjes U15B50Meisjes U15
BvA/BvGA18/12/202200:00:008ste finale BEKER0B500
BvAJU15-10118/12/202218:00:00SPINLEY DESSELJongens U15B50Jongens U15
BvGASHP-000604/02/202300:00:00Heren AWAVOC WAVERSE A (3P)B5Heren A
BvAJU13-20604/02/202300:00:00winnaar 103Jongens U13B5Jongens U13
BvAJU17-20504/02/202300:00:00Jongens U17winnaar 102B5Jongens U17
BvGAJU17-000504/02/202300:00:00Jongens U17Winnaar 1B5Jongens U17
BvGAMU19-000204/02/202300:00:00Meisjes U19VC TESLA LINT AB5Meisjes U19
BvA/BvGA04/02/202300:00:00Kwartfinale BEKER0B50
BvGASDP-000104/02/202300:00:00Dames AWOKA WOMMELGEM A (3P)B5Dames A
BvGASHG-000504/02/202315:00:00SVEKA SCHOTEN B (2G)Heren BB5Heren B
BvA/BvGA05/02/202300:00:00Kwartfinale BEKER0B50
BvA/BvGA11/03/202300:00:00Halve finale BEKER0B100
BvGAMU11-000211/03/202300:00:00VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURSMeisjes U11-AB10Meisjes U11-A
BvA/BvGA12/03/202300:00:00Halve finale BEKER0B100
BvA08/04/202300:00:00Finale Dames PROV BEKER0B14Finale Dames PROV BEKER
BvA10/04/202300:00:00Finale Heren PROV BEKER0B15Finale Heren PROV BEKER
BvGA29/04/202300:00:00Heren finale GEW BEKER0B17Heren finale GEW BEKER
BvGA01/05/202300:00:00Dames finale GEW BEKER0B18Dames finale GEW BEKER