idwedstrijddatumuurthuisbezoekersbekerweekploegnaam
idwedstrijd0000-00-0000:00:00thuisbezoekersbeker0ploegnaam
BvA/BvGA10/09/202200:00:00Voorronde BEKER0B360
MU13P-A-000310/09/202212:30:00Meisjes U13-AVBC ZANDHOVEN C36Meisjes U13-A
MU13P-C-000610/09/202215:00:00KVC ZOERSEL AMeisjes U13-B36Meisjes U13-B
BvA/BvGA11/09/202200:00:00Voorronde BEKER0B360
1140616/09/202220:00:00Geel-Zwart Wijnegem 2Dames D37Dames D
BvASD-10216/09/202220:00:00VC ST. JANSKRING HERENTALS P1Dames AB37Dames A
1020316/09/202220:45:00Tesla Lint VC 3Heren C37Heren C
1170516/09/202221:00:00Dames EJoledi37Dames E
MU13P-C-000417/09/202212:30:00VBC ZANDHOVEN BMeisjes U13-B37Meisjes U13-B
MU17R-C-003517/09/202212:30:00Meisjes U17-BDOSKO@RISTORNO ESSEN (++)37Meisjes U17-B
MU17PN1-C-000317/09/202212:30:00VBC ZANDHOVEN AMeisjes U17-A37Meisjes U17-A
U11RG-A-000517/09/202213:30:00DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN AU11 B37U11 B
MU13P-A-000617/09/202213:30:00DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN BMeisjes U13-A37Meisjes U13-A
MU19P-000217/09/202214:30:00Meisjes U19MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN37Meisjes U19
JU15P-000117/09/202215:00:00VC TESLA LINT - ZUIDRAND VAJongens U1537Jongens U15
HAP2-A-005917/09/202215:00:00OXACO BVC ANTWERPEN AHeren A37Heren A
JU17R-015717/09/202215:30:00SVEKA SCHOTEN (++)Jongens U1737Jongens U17
D2GAB-006117/09/202216:00:00GEEL ZWART WIJNEGEM DDames C37Dames C
D1GA-000217/09/202218:00:00KOKAZ KONTICH ADames B37Dames B
DAP3-B-006717/09/202218:00:00SVEKA SCHOTEN ADames A37Dames A
MU11P-A-002118/09/202209:30:00Meisjes U11-AMAVOC MECHELEN37Meisjes U11-A
MU13RG-C-000318/09/202211:30:00Meisjes U13-CVOLLEY NOORDERKEMPEN G37Meisjes U13-C
MU15PN2-A-001018/09/202211:30:00Meisjes U15HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE37Meisjes U15
HR2-4482319/09/202220:30:00Heren recrea AKWB RIJKEVORSEL38Heren recrea A
HR4-4482319/09/202220:30:00Heren recrea BAmigos heren38Heren recrea B
2020323/09/202221:00:00Heren CSveka Schoten 138Heren C
MU19P-000524/09/202212:00:00VOLLEY BEERSEMeisjes U1938Meisjes U19
MU17R-C-000824/09/202212:00:00VOLLEY BEERSE (++)Meisjes U17-B38Meisjes U17-B
MU13P-A-001324/09/202213:00:00KVC ZOERSEL BMeisjes U13-A38Meisjes U13-A
MU11P-A-001524/09/202214:30:00VBC ZANDHOVEN BMeisjes U11-A38Meisjes U11-A
JU15P-000724/09/202214:30:00Jongens U15VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS 38Jongens U15
MU15PN2-A-000724/09/202216:30:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT AMeisjes U1538Meisjes U15
JU17R-000824/09/202216:30:00Jongens U17B.V.C. BALEN A38Jongens U17
D1GA-000724/09/202217:00:00SVEKA SCHOTEN BDames B38Dames B
DAP3-B-000824/09/202217:30:00MAVOC MECHELEN CDames A38Dames A
D2GAB-000724/09/202217:30:00VC SMASH LIER CDames C38Dames C
2170124/09/202218:00:00Osta Berchem 3Dames E38Dames E
H1GA-002424/09/202218:30:00Heren BVC TESLA LINT D38Heren B
2140224/09/202218:30:00Dames DVolley Niel 138Dames D
HAP2-A-002024/09/202220:00:00MAVOC MECHELEN AHeren A38Heren A
JU13P-000825/09/202209:30:00Jongens U13KVC ZOERSEL38Jongens U13
U11RG-A-006025/09/202209:30:00U11 BVOLLEY NOORDERKEMPEN B38VOLLEY NOORDERKEMPEN B
3170430/09/202221:00:00Dames EOsta Berchem 239Dames E
JU13P-002501/10/202210:00:00NRG VC GEEL AJongens U1339Jongens U13
MU13P-A-001701/10/202212:30:00Meisjes U13-AHEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A39Meisjes U13-A
MU17PN1-C-000201/10/202212:30:00Meisjes U17-AARVOC A39Meisjes U17-A
MU11P-A-001101/10/202213:30:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL AMeisjes U11-A39Meisjes U11-A
MU19P-000901/10/202214:30:00Meisjes U19MAVOC MECHELEN39Meisjes U19
MU13P-C-000701/10/202214:30:00Meisjes U13-BAMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B39Meisjes U13-B
U11RG-A-001501/10/202216:00:00VOLAK VORSELAAR AU11 B39U11 B
JU17R-000401/10/202216:00:00GEEL ZWART WIJNEGEM Jongens U1739Jongens U17
D2GAB-001401/10/202216:30:00Dames CVOLMAR EKEREN C39Dames C
MU13RG-C-002401/10/202216:30:00Meisjes U13-CAMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D39Meisjes U13-C
D1GA-001401/10/202218:30:00Dames BHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D39Dames B
DAP3-B-001301/10/202218:30:00Dames ABOVOC BOUWEL C39Dames A
HAP2-A-007901/10/202220:30:00Heren ASVEKA SCHOTEN A39Heren A
H1GA-000401/10/202220:30:00DOSKO@RISTORNO ESSENHeren B39Heren B
JU15P-001802/10/202213:00:00KVC ZOERSELJongens U1539Jongens U15
MU17R-C-001202/10/202214:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN DMeisjes U17-B39Meisjes U17-B
3140402/10/202215:00:00Asterix KieldrechtDames D39Dames D
HR2-4484006/10/202220:30:00VLIMMEREN HHeren recrea A40Heren recrea A
4140207/10/202221:00:00Dames DKomart 240Dames D
4020407/10/202221:30:00VP GaverlandHeren C40Heren C
MU19P-001308/10/202212:00:00BRAVOC RANSTMeisjes U1940Meisjes U19
MU17PN1-C-000708/10/202212:30:00Meisjes U17-AVOLLEY NOORDERKEMPEN A40Meisjes U17-A
MU15PN2-A-000408/10/202213:30:00HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE BMeisjes U1540Meisjes U15
MU13RG-C-001908/10/202214:00:00VOLLEY BEERSE AMeisjes U13-C40Meisjes U13-C
JU15P-002008/10/202214:30:00Jongens U15VOLMAR EKEREN - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT (++)40Jongens U15
MU13P-C-001008/10/202215:30:00DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN AMeisjes U13-B40Meisjes U13-B
D2GAB-002108/10/202216:30:00MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN CDames C40Dames C
JU17R-002208/10/202216:30:00Jongens U17HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE (++)40Jongens U17
4170508/10/202216:30:00BMVDames E40Dames E
MU17R-C-002008/10/202218:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN F (++)Meisjes U17-B40Meisjes U17-B
D1GA-002108/10/202218:30:00Dames BGEEL ZWART WIJNEGEM B40Dames B
H1GA-001608/10/202218:30:00Heren BMAVOC MECHELEN D40Heren B
HAP2-A-000508/10/202220:30:00Heren AMORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B40Heren A
MU11P-A-000809/10/202209:30:00Meisjes U11-AVST LIONS GROOT TURNHOUT A40Meisjes U11-A
JU13P-001909/10/202209:30:00Jongens U13ZUIDRAND VA B40Jongens U13
U11RG-A-006409/10/202211:30:00U11 BAMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B40AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
DAP3-B-002209/10/202212:00:00OXACO BVC ANTWERPEN BDames A40Dames A
HR4-4484410/10/202220:30:00Heren recrea BToost 241Heren recrea B
DR4-4484612/10/202220:00:00Volley NV VosselaarDames recrea C41Dames recrea C
5140114/10/202221:00:00BovokDames D41Dames D
5170514/10/202221:00:00Tesla Lint VC 5Dames E41Dames E
5020214/10/202221:00:00Heren CBravoc Ranst41Heren C
MU11P-A-001615/10/202211:00:00OLVOC OLEN BMeisjes U11-A41Meisjes U11-A
MU13P-A-001115/10/202212:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN AMeisjes U13-A41Meisjes U13-A
JU13P-001215/10/202212:00:00WOKA WOMMELGEM Jongens U1341Jongens U13
MU17PN1-C-000915/10/202212:30:00V.C. KASTERLEE AMeisjes U17-A41Meisjes U17-A
U11RG-A-002515/10/202213:00:00KVC ZOERSEL AU11 B41U11 B
H1GA-001715/10/202213:30:00HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE EHeren B41Heren B
MU19P-001715/10/202214:30:00Meisjes U19FIXIT VOLLEY KALMTHOUT41Meisjes U19
MU17R-C-002315/10/202214:30:00Meisjes U17-BWOVO MALLE B41Meisjes U17-B
D2GAB-002615/10/202216:30:00Dames CHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE F41Dames C
HAP2-A-002915/10/202217:00:00FH NIJLEN CHeren A41Heren A
JU15P-002815/10/202217:30:00MENDO BOOISCHOT AJongens U1541Jongens U15
D1GA-002615/10/202218:30:00Dames BOSTA BERCHEM A41Dames B
DAP3-B-002515/10/202218:30:00Dames AHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C41Dames A
MU13P-C-001216/10/202209:30:00Meisjes U13-BVOLLEY NOORDERKEMPEN B41Meisjes U13-B
MU13RG-C-001316/10/202211:30:00Meisjes U13-CVOLLEY NOORDERKEMPEN C41Meisjes U13-C
MU15PN2-A-000616/10/202211:30:00Meisjes U15KVC ZOERSEL41Meisjes U15
JU17R-003416/10/202212:00:00MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (++)Jongens U1741Jongens U17
HR2-4485117/10/202220:30:00Heren recrea AVC MALLEUR I42Heren recrea A
DR4-4485521/10/202220:30:00Dames recrea CARVOC 342Dames recrea C
6020521/10/202220:45:00Volmar Ekeren 1Heren C42Heren C
6170421/10/202221:00:00Dames EDosko@Ristorno 442Dames E
MU17PN1-C-001222/10/202214:00:00ARVOC AMeisjes U17-A42Meisjes U17-A
MU13RG-C-002622/10/202214:00:00WOVO MALLE AMeisjes U13-C42Meisjes U13-C
MU19P-002222/10/202214:30:00Meisjes U19KVC ZOERSEL42Meisjes U19
MU11P-A-000522/10/202216:00:00VBC ZANDHOVEN AMeisjes U11-A42Meisjes U11-A
JU17R-003622/10/202216:30:00Jongens U17DOSKO@RISTORNO ESSEN (++)42Jongens U17
D1GA-003522/10/202217:30:00VC SMASH LIER BDames B42Dames B
H1GA-000822/10/202218:30:00Heren BWOKA WOMMELGEM B42Heren B
6140322/10/202218:30:00Dames DMavoc Mechelen 142Dames D
D2GAB-003522/10/202220:30:00OSTA BERCHEM BDames C42Dames C
DAP3-B-003622/10/202220:30:00NRG VC GEEL BDames A42Dames A
HAP2-A-010122/10/202220:30:00VOLMAR EKEREN AHeren A42Heren A
U11RG-A-003523/10/202209:30:00U11 BHEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A42HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
JU13P-002823/10/202209:30:00Jongens U13MENDO BOOISCHOT 42Jongens U13
MU13P-A-002023/10/202216:00:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL AMeisjes U13-A42Meisjes U13-A
HR2-4485824/10/202220:30:00Heren recrea AVOLLEY BEERSE H43Heren recrea A
HR4-4486228/10/202219:30:00WOVO MalleHeren recrea B43Heren recrea B
HR2-4486904/11/202221:00:00NewTrimHeren recrea A44Heren recrea A
BvA/BvGA05/11/202200:00:0016de finale BEKER0B440
BvAMU17-10205/11/202200:00:00Meisjes U17-AVOLLEY NOORDERKEMPENB44Meisjes U17-A
BvGASDG-000105/11/202208:30:00Dames BVC SMASH LIER C (2G)B44Dames B
3020205/11/202214:30:00Smash Lier VCHeren C44Heren C
JU15P-004105/11/202214:30:00Jongens U15SPINLEY DESSEL (++)44Jongens U15
JU17R-005105/11/202215:00:00VC OLEN - VOLLEY WESTERLOJongens U1744Jongens U17
BvASH-10905/11/202220:30:00B.V.C. BALEN P1Heren AB44Heren A
BvA/BvGA06/11/202200:00:0016de finale BEKER0B440
DR4-4487207/11/202220:00:00AMIGOS DAMESDames recrea C45Dames recrea C
HR4-4487510/11/202220:45:00VC Malleur 2 Heren recrea B45Heren recrea B
7020211/11/202221:00:00Heren CWoka 145Heren C
7140411/11/202221:00:00Dames DAVO Melsele 245Dames D
MU13P-A-002712/11/202212:30:00Meisjes U13-ADE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B45Meisjes U13-A
JU15P-004412/11/202212:30:00Jongens U15OXACO BVC - ZUIDRAND VA45Jongens U15
MU13RG-C-003112/11/202213:00:00OLVOC OLEN CMeisjes U13-C45Meisjes U13-C
DAP3-B-003712/11/202214:00:00WOKA WOMMELGEM ADames A45Dames A
MU17PN1-C-001312/11/202214:30:00Meisjes U17-AVBC ZANDHOVEN A45Meisjes U17-A
MU17R-C-002712/11/202215:00:00KVC ZOERSEL BMeisjes U17-B45Meisjes U17-B
HAP2-A-003912/11/202215:30:00HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE DHeren A45Heren A
D2GAB-003912/11/202218:30:00Dames CDOSKO@RISTORNO ESSEN45Dames C
D1GA-003912/11/202218:30:00Dames BFIXIT VOLLEY KALMTHOUT C45Dames B
JU17R-004312/11/202218:30:00Jongens U17MAVOC MECHELEN45Jongens U17
MU11P-A-003213/11/202209:30:00Meisjes U11-AAMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A45Meisjes U11-A
JU13P-004513/11/202209:30:00Jongens U13VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS 45Jongens U13
MU15PN2-A-001413/11/202211:30:00Meisjes U15HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B45Meisjes U15
MU13P-C-001813/11/202211:30:00Meisjes U13-BVBC ZANDHOVEN B45Meisjes U13-B
MU19P-002813/11/202212:30:00VC TESLA LINT Meisjes U1945Meisjes U19
U11RG-A-004013/11/202213:30:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE CU11 B45U11 B
H1GA-002713/11/202216:00:00MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN CHeren B45Heren B
HR4-4487914/11/202220:30:00Heren recrea BKWB Meer 546Heren recrea B
HR2-4487914/11/202220:30:00Heren recrea AVOLLEY TIEVOC TIELEN46Heren recrea A
8140518/11/202220:00:00Afgekeurd VCDames D46Dames D
DR4-4488318/11/202220:30:00Dames recrea CKWB Meer446Dames recrea C
8170418/11/202221:00:00Dames EFixit Volley Kalmthout 446Dames E
JU17R-008519/11/202212:00:00WOKA WOMMELGEM AJongens U1746Jongens U17
MU13P-C-002219/11/202213:30:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL BMeisjes U13-B46Meisjes U13-B
MU13P-A-002419/11/202214:30:00VBC ZANDHOVEN CMeisjes U13-A46Meisjes U13-A
MU19P-003019/11/202214:30:00MORTSEL VOLLEY ANTWERPENMeisjes U1946Meisjes U19
D2GAB-004719/11/202216:00:00WOKA WOMMELGEM BDames C46Dames C
MU17R-C-004319/11/202217:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN EMeisjes U17-B46Meisjes U17-B
DAP3-B-004519/11/202218:00:00FH NIJLEN BDames A46Dames A
8020119/11/202218:00:00Osta Berchem 1Heren C46Heren C
H1GA-003119/11/202218:30:00Heren BSVEKA SCHOTEN B46Heren B
D1GA-004719/11/202220:30:00M. SIKS BLAASVELD VC BDames B46Dames B
HAP2-A-004519/11/202220:30:00Heren AVC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS B46Heren A
U11RG-A-004620/11/202209:30:00U11 BKVC ZOERSEL B46KVC ZOERSEL B
JU13P-003620/11/202209:30:00Jongens U13AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL 46Jongens U13
MU15PN2-A-001620/11/202211:00:00KVC ZOERSELMeisjes U1546Meisjes U15
MU13RG-C-003620/11/202211:30:00Meisjes U13-CVOLAK VORSELAAR A46Meisjes U13-C
JU15P-005120/11/202218:00:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL AJongens U1546Jongens U15
9170624/11/202220:30:00Blokkeer ZandhovenDames E47Dames E
9020225/11/202221:00:00Heren CPolonia 147Heren C
U11RG-A-005226/11/202210:00:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT A (++)U11 B47U11 B
H1GA-003626/11/202212:00:00GEEL ZWART WIJNEGEM CHeren B47Heren B
MU13P-A-003326/11/202212:30:00Meisjes U13-AVOLLEY NOORDERKEMPEN A47Meisjes U13-A
JU13P-003126/11/202213:00:00ZUIDRAND VA AJongens U1347Jongens U13
MU17R-C-003626/11/202213:30:00VBC POWER RAVELS BMeisjes U17-B47Meisjes U17-B
JU17R-001926/11/202214:00:00WOKA WOMMELGEM B (++)Jongens U1747Jongens U17
MU11P-A-002926/11/202214:00:00VST LIONS GROOT TURNHOUT AMeisjes U11-A46Meisjes U11-A
MU19P-003426/11/202214:30:00Meisjes U19VOLLEY BEERSE47Meisjes U19
MU13P-C-002826/11/202216:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN BMeisjes U13-B47Meisjes U13-B
D1GA-004926/11/202216:30:00VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS BDames B47Dames B
HAP2-A-005126/11/202218:00:00BRAVOC RANST AHeren A47Heren A
MU13RG-C-004426/11/202218:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN DMeisjes U13-C47Meisjes U13-C
9140426/11/202218:30:00Dames DTesla Lint VC 347Dames D
DAP3-B-004926/11/202218:30:00Dames AWAVOC WAVERSE A47Dames A
MU11P-A-002727/11/202209:30:00Meisjes U11-AVBC ZANDHOVEN A47Meisjes U11-A
MU15PN2-A-001727/11/202211:30:00Meisjes U15FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A47Meisjes U15
JU15P-005627/11/202211:30:00Jongens U15VOLLEY NOORDERKEMPEN A47Jongens U15
MU17PN1-C-001727/11/202214:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN AMeisjes U17-A47Meisjes U17-A
D2GAB-004927/11/202216:00:00OXACO BVC ANTWERPEN DDames C47Dames C
HR2-4489601/12/202220:45:00GELVOC IIHeren recrea A48Heren recrea A
DR4-4489702/12/202220:30:00Dames recrea CMIVOC 48Dames recrea C
10140102/12/202221:00:00Hellvoc 3Dames D48Dames D
10170402/12/202221:00:00Dames EDosko@Ristorno 348Dames E
10020202/12/202221:00:00t KonifairHeren C48Heren C
JU13P-004803/12/202209:30:00MAVOC MECHELEN AJongens U1348Jongens U13
MU13P-A-003503/12/202212:30:00Meisjes U13-AKVC ZOERSEL B48Meisjes U13-A
MU17PN1-C-001903/12/202212:30:00Meisjes U17-AV.C. KASTERLEE A48Meisjes U17-A
MU15PN2-A-002003/12/202214:00:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLEMeisjes U1548Meisjes U15
MU17R-C-004603/12/202214:30:00Meisjes U17-BWOVO MALLE A48Meisjes U17-B
D2GAB-005703/12/202216:30:00Dames CMAVOC MECHELEN E48Dames C
D1GA-005703/12/202218:30:00Dames BBRAVOC RANST B48Dames B
DAP3-B-005503/12/202218:30:00Dames AMOLVOC MOL B48Dames A
HAP2-A-001203/12/202220:30:00OSTA BERCHEM AHeren A48Heren A
MU19P-004004/12/202209:30:00MAVOC MECHELENMeisjes U1948Meisjes U19
MU11P-A-003604/12/202209:30:00Meisjes U11-AVBC ZANDHOVEN B48Meisjes U11-A
U11RG-A-002304/12/202209:30:00U11 BAMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A48AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
MU13RG-C-004704/12/202211:30:00Meisjes U13-CVST LIONS GROOT TURNHOUT C48Meisjes U13-C
MU13P-C-002404/12/202211:30:00Meisjes U13-BDE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A48Meisjes U13-B
11020109/12/202221:00:00Heren CMentha49Heren C
11170609/12/202221:00:00Tesla Lint VC 4Dames E49Dames E
JU17R-008410/12/202212:00:00BRAVOC RANST Jongens U1749Jongens U17
U11RG-A-001110/12/202212:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN AU11 B49U11 B
JU13P-005310/12/202212:30:00Jongens U13ARVOC A49Jongens U13
MU17R-C-005110/12/202214:30:00Meisjes U17-BVOS SCHILDE B 49Meisjes U17-B
MU19P-004110/12/202214:30:00Meisjes U19BRAVOC RANST49Meisjes U19
H1GA-001010/12/202216:00:00BRAVOC RANST BHeren B49Heren B
D2GAB-000210/12/202216:30:00Dames CKOKAZ KONTICH B49Dames C
11140310/12/202216:30:00Dames DFixit Volley Kalmthout 349Dames D
D1GA-006110/12/202218:00:00GEEL ZWART WIJNEGEM CDames B49Dames B
JU15P-006810/12/202218:00:00VOLAK VORSELAARJongens U1549Jongens U15
DAP3-B-006510/12/202219:00:00VOC SCHRIEK ADames A49Dames A
HAP2-A-006310/12/202220:00:00WOKA WOMMELGEM AHeren A49Heren A
MU11P-A-003911/12/202209:30:00Meisjes U11-AOLVOC OLEN B49Meisjes U11-A
MU13P-C-002011/12/202211:30:00Meisjes U13-BKVC ZOERSEL A49Meisjes U13-B
MU13P-A-003711/12/202216:00:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE AMeisjes U13-A49Meisjes U13-A
HR4-4490712/12/202220:30:00Heren recrea BArvoc 150Heren recrea B
HR2-4490712/12/202220:30:00Heren recrea AOVERVOC I50Heren recrea A
12170214/12/202220:30:00JolediDames E50Dames E
HR4-4491015/12/202220:30:00Toost 3Heren recrea B50Heren recrea B
12140216/12/202221:00:00Dames DGeel-Zwart Wijnegem 250Dames D
12020316/12/202221:00:00Heren CTesla Lint VC 350Heren C
BvAMU11-20517/12/202200:00:00Meisjes U11-AVOLLEY NOORDERKEMPENB50Meisjes U11-A
BvGAMU17-000417/12/202200:00:00Meisjes U17-AWOKA WOMMELGEM AB50Meisjes U17-A
BvAMU13-20817/12/202200:00:00winnaar 103Meisjes U13-AB50Meisjes U13-A
BvAMU19-20317/12/202200:00:00Meisjes U19KVC ZOERSELB50Meisjes U19
BvAMU15-21517/12/202200:00:00Meisjes U15VBC ZANDHOVENB50Meisjes U15
BvGAMU13-000517/12/202200:00:00Meisjes U13-AVC TESLA LINT AB50Meisjes U13-A
BvGAMU13-000617/12/202200:00:00VOLMAR EKERENMeisjes U13-BB50Meisjes U13-B
BvGAJU13-000217/12/202200:00:00Jongens U13VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURSB50Jongens U13
BvGAJU15-000217/12/202200:00:00Jongens U15VOLMAR EKEREN - FIXIT VOLLEY KALMTHOUTB50Jongens U15
BvA/BvGA17/12/202200:00:008ste finale BEKER0B500
BvGAMU15-000617/12/202200:00:00WOKA WOMMELGEMMeisjes U15B50Meisjes U15
MU13P-A-004117/12/202212:30:00Meisjes U13-AAMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A50Meisjes U13-A
JU15P-007417/12/202214:30:00Jongens U15GEEL ZWART WIJNEGEM 50Jongens U15
MU11P-A-004117/12/202215:30:00MAVOC MECHELENMeisjes U11-A50Meisjes U11-A
JU17R-005717/12/202216:30:00Jongens U17WAVOC WAVERSE 50Jongens U17
BvA/BvGA18/12/202200:00:008ste finale BEKER0B500
BvAJU15-10118/12/202218:00:00SPINLEY DESSELJongens U15B50Jongens U15
7170123/12/202221:00:00Racing Deurne OBDames E51Dames E
HR2-4492701/01/202320:00:00KWB RIJKEVORSELHeren recrea A52Heren recrea A
13170506/01/202321:00:00Dames EOsta Berchem 31Dames E
13020606/01/202321:45:00Sveka Schoten 1Heren C1Heren C
MU13RG-C-009507/01/202312:00:00VOLAK VORSELAAR AMeisjes U13-C1Meisjes U13-C
JU15P-007907/01/202314:30:00Jongens U15VC TESLA LINT - ZUIDRAND VA1Jongens U15
D1GA-006807/01/202316:30:00Dames BKOKAZ KONTICH A1Dames B
MU19P-004707/01/202316:30:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUTMeisjes U191Meisjes U19
JU17R-009507/01/202316:30:00Jongens U17GEEL ZWART WIJNEGEM 1Jongens U17
H1GA-005707/01/202318:30:00Heren BBRAVOC RANST B1Heren B
DAP3-B-000107/01/202318:30:00Dames ASVEKA SCHOTEN A1Dames A
HAP2-A-011707/01/202320:30:00Heren ABRAVOC RANST A1Heren A
D2GAB-010507/01/202320:30:00DOSKO@RISTORNO ESSENDames C1Dames C
13140508/01/202311:00:00Volley Niel 1Dames D1Dames D
U11RG-A-011808/01/202311:30:00U11 BVC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT A (++)1VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT A (++)
HR4-4493509/01/202320:30:00Heren recrea BArvoc 42Heren recrea B
HR2-4493509/01/202320:30:00Heren recrea AHeylen vastgoed - WeGi Lille2Heren recrea A
HR4-4493812/01/202321:00:00Amigos heren Heren recrea B2Heren recrea B
14140213/01/202321:00:00Dames DAsterix Kieldrecht2Dames D
14020313/01/202321:00:00Heren CSmash Lier VC2Heren C
JU15P-008514/01/202312:30:00VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS Jongens U152Jongens U15
JU13P-006314/01/202313:00:00KVC ZOERSELJongens U132Jongens U13
MU17R-C-007214/01/202314:30:00Meisjes U17-BVOLLEY NOORDERKEMPEN F (++)2Meisjes U17-B
JU17R-009914/01/202316:00:00B.V.C. BALEN AJongens U172Jongens U17
D2GAB-007414/01/202316:30:00Dames CVC SMASH LIER C2Dames C
MU19P-005114/01/202317:00:00KVC ZOERSELMeisjes U192Meisjes U19
H1GA-005314/01/202318:00:00WOKA WOMMELGEM BHeren B2Heren B
D1GA-007414/01/202318:30:00Dames BSVEKA SCHOTEN B2Dames B
DAP3-B-007314/01/202318:30:00Dames AMAVOC MECHELEN C2Dames A
14170114/01/202320:30:00Osta Berchem 2Dames E2Dames E
HAP2-A-008914/01/202320:30:00Heren AMAVOC MECHELEN A2Heren A
U11RG-A-008815/01/202316:00:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL AU11 B2U11 B
DR4-4494317/01/202320:00:00Volley Beerse 2Dames recrea C3Dames recrea C
15140320/01/202319:30:00Komart 2Dames D3Dames D
DAP3-B-008120/01/202320:30:00BOVOC BOUWEL CDames A3Dames A
15020220/01/202321:00:00Heren CVP Gaverland3Heren C
15170420/01/202321:00:00Dames EBMV3Dames E
MU19P-005421/01/202314:30:00Meisjes U19VC TESLA LINT 3Meisjes U19
JU15P-009621/01/202314:30:00Jongens U15KVC ZOERSEL3Jongens U15
MU13RG-C-007021/01/202316:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN CMeisjes U13-C3Meisjes U13-C
MU17R-C-007621/01/202316:00:00WOVO MALLE BMeisjes U17-B3Meisjes U17-B
JU17R-011021/01/202316:30:00Jongens U17WOKA WOMMELGEM B (++)3Jongens U17
H1GA-004921/01/202318:30:00Heren BDOSKO@RISTORNO ESSEN3Heren B
D2GAB-008221/01/202320:30:00VOLMAR EKEREN CDames C3Dames C
HAP2-A-009321/01/202320:30:00Heren AFH NIJLEN C3Heren A
U11RG-A-008322/01/202309:30:00U11 BVOLAK VORSELAAR A3VOLAK VORSELAAR A
JU13P-006922/01/202309:30:00Jongens U13WOKA WOMMELGEM 3Jongens U13
D1GA-008222/01/202315:00:00HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE DDames B3Dames B
16170427/01/202321:00:00Dames ETesla Lint VC 54Dames E
16020227/01/202321:00:00Bravoc RanstHeren C4Heren C
JU17R-011328/01/202311:30:00HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE (++)Jongens U174Jongens U17
JU15P-009828/01/202312:30:00VOLMAR EKEREN - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT (++)Jongens U154Jongens U15
JU13P-007128/01/202313:00:00ZUIDRAND VA BJongens U134Jongens U13
D1GA-008628/01/202314:00:00GEEL ZWART WIJNEGEM BDames B4Dames B
MU19P-005828/01/202314:30:00Meisjes U19MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN4Meisjes U19
MU17R-C-006328/01/202314:30:00Meisjes U17-BVOLLEY BEERSE (++)4Meisjes U17-B
16140228/01/202316:30:00Dames DBovok4Dames D
D2GAB-008628/01/202316:30:00Dames CMORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C4Dames C
DAP3-B-008528/01/202318:30:00Dames AOXACO BVC ANTWERPEN B4Dames A
H1GA-005928/01/202320:00:00MAVOC MECHELEN DHeren B4Heren B
HAP2-A-003428/01/202320:30:00Heren AVOLMAR EKEREN A4Heren A
U11RG-A-007829/01/202309:30:00U11 BVOLLEY NOORDERKEMPEN A4VOLLEY NOORDERKEMPEN A
MU13RG-C-007329/01/202311:30:00Meisjes U13-CVOLLEY BEERSE A4Meisjes U13-C
HR4-4495902/02/202320:30:00Toost 2Heren recrea B5Heren recrea B
17140503/02/202320:30:00Mavoc Mechelen 1Dames D5Dames D
DR4-4496003/02/202320:30:00Dames recrea CVolley NV Merksplas 55Dames recrea C
17020203/02/202321:00:00Heren CVolmar Ekeren 15Heren C
BvGASHP-000604/02/202300:00:00Heren AWAVOC WAVERSE A (3P)B5Heren A
BvAJU13-20604/02/202300:00:00winnaar 103Jongens U13B5Jongens U13
BvAJU17-20504/02/202300:00:00Jongens U17winnaar 102B5Jongens U17
BvGAJU17-000504/02/202300:00:00Jongens U17Winnaar 1B5Jongens U17
BvGAMU19-000204/02/202300:00:00Meisjes U19VC TESLA LINT AB5Meisjes U19
BvA/BvGA04/02/202300:00:00Kwartfinale BEKER0B50
BvGASDP-000104/02/202300:00:00Dames AWOKA WOMMELGEM A (3P)B5Dames A
JU15P-010604/02/202314:30:00Jongens U15MENDO BOOISCHOT A5Jongens U15
BvGASHG-000504/02/202315:00:00SVEKA SCHOTEN B (2G)Heren BB5Heren B
JU17R-012504/02/202316:30:00Jongens U17MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (++)5Jongens U17
17170304/02/202318:00:00Dosko@Ristorno 4Dames E5Dames E
BvA/BvGA05/02/202300:00:00Kwartfinale BEKER0B50
HR2-4496407/02/202321:00:00VOLLEY BEERSE HHeren recrea A6Heren recrea A
DR4-4496710/02/202320:30:00Dames recrea CVolley NV Vosselaar6Dames recrea C
18170410/02/202321:00:00Dames ERacing Deurne OB6Dames E
18020610/02/202321:45:00Woka 1Heren C6Heren C
MU19P-006111/02/202312:00:00VOLLEY BEERSEMeisjes U196Meisjes U19
D2GAB-009611/02/202312:30:00HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE FDames C6Dames C
18140311/02/202313:00:00AVO Melsele 2Dames D6Dames D
MU17R-C-006911/02/202316:30:00Meisjes U17-BVOLLEY NOORDERKEMPEN D6Meisjes U17-B
JU17R-017511/02/202316:30:00Jongens U17BRAVOC RANST 6Jongens U17
H1GA-006511/02/202318:30:00Heren BHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE E6Heren B
DAP3-B-010311/02/202318:30:00Dames AWOKA WOMMELGEM A6Dames A
HAP2-A-001711/02/202320:00:00SVEKA SCHOTEN AHeren A6Heren A
JU13P-007812/02/202309:30:00Jongens U13NRG VC GEEL A6Jongens U13
U11RG-A-012612/02/202312:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN BU11 B6U11 B
MU13RG-C-007712/02/202316:00:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL DMeisjes U13-C6Meisjes U13-C
HR2-4497013/02/202320:30:00Heren recrea AVLIMMEREN H7Heren recrea A
MU19P-006518/02/202312:30:00Meisjes U19MAVOC MECHELEN7Meisjes U19
JU13P-008418/02/202313:30:00MENDO BOOISCHOT Jongens U137Jongens U13
MU17R-C-008318/02/202314:30:00Meisjes U17-BKVC ZOERSEL B7Meisjes U17-B
H1GA-006618/02/202315:00:00VC TESLA LINT DHeren B7Heren B
JU15P-011918/02/202315:30:00SPINLEY DESSEL (++)Jongens U157Jongens U15
D2GAB-009818/02/202316:30:00Dames COSTA BERCHEM B7Dames C
D1GA-009818/02/202316:30:00Dames BVC SMASH LIER B7Dames B
DAP3-B-009718/02/202318:30:00Dames ANRG VC GEEL B7Dames A
JU17R-013418/02/202320:00:00MAVOC MECHELENJongens U177Jongens U17
HAP2-A-007718/02/202320:30:00Heren AOSTA BERCHEM A7Heren A
MU13RG-C-008419/02/202311:30:00Meisjes U13-CWOVO MALLE A7Meisjes U13-C
U11RG-A-009819/02/202313:30:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE AU11 B7U11 B
DR4-4498528/02/202320:30:00ARVOC 3Dames recrea C9Dames recrea C
19020203/03/202321:00:00Heren COsta Berchem 19Heren C
19140403/03/202321:00:00Dames DAfgekeurd VC9Dames D
19170403/03/202321:30:00Fixit Volley Kalmthout 4Dames E9Dames E
DAP3-B-009504/03/202311:30:00HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE CDames A9Dames A
MU19P-006904/03/202312:00:00BRAVOC RANSTMeisjes U199Meisjes U19
D1GA-010504/03/202312:30:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT CDames B9Dames B
JU15P-012204/03/202313:00:00OXACO BVC - ZUIDRAND VAJongens U159Jongens U15
MU13RG-C-008604/03/202313:30:00Meisjes U13-COLVOC OLEN C9Meisjes U13-C
MU17R-C-009004/03/202315:30:00DOSKO@RISTORNO ESSEN (++)Meisjes U17-B9Meisjes U17-B
JU17R-014204/03/202316:30:00Jongens U17VC OLEN - VOLLEY WESTERLO9Jongens U17
H1GA-007204/03/202318:30:00Heren BMORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C9Heren B
D2GAB-006804/03/202320:00:00KOKAZ KONTICH BDames C9Dames C
HAP2-A-010504/03/202320:30:00Heren AHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D9Heren A
U11RG-A-009505/03/202309:30:00U11 BKVC ZOERSEL A9KVC ZOERSEL A
JU13P-008605/03/202309:30:00Jongens U13ZUIDRAND VA A9Jongens U13
HR2-4499106/03/202320:30:00Heren recrea ANewTrim10Heren recrea A
DR4-4499409/03/202321:00:00KWB Meer 4Dames recrea C10Dames recrea C
20020410/03/202320:00:00Polonia 1Heren C10Heren C
20140510/03/202320:45:00Tesla Lint VC 3Dames D10Dames D
20170410/03/202321:00:00Dames EBlokkeer Zandhoven10Dames E
BvGAMU11-000211/03/202300:00:00VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURSMeisjes U11-AB10Meisjes U11-A
BvA/BvGA11/03/202300:00:00Halve finale BEKER0B100
JU17R-014811/03/202316:00:00WAVOC WAVERSE Jongens U1710Jongens U17
BvA/BvGA12/03/202300:00:00Halve finale BEKER0B100
JU15P-012912/03/202311:30:00Jongens U15AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A10Jongens U15
HR4-4499813/03/202320:30:00Heren recrea BWOVO Malle11Heren recrea B
HR2-4500116/03/202320:45:00VC MALLEUR IHeren recrea A11Heren recrea A
DR4-4500217/03/202320:30:00Dames recrea CAMIGOS DAMES11Dames recrea C
21020217/03/202321:00:00Heren Ct Konifair11Heren C
MU17R-C-009518/03/202314:30:00Meisjes U17-BVBC POWER RAVELS B11Meisjes U17-B
MU19P-007818/03/202314:30:00Meisjes U19KVC ZOERSEL11Meisjes U19
H1GA-007518/03/202315:00:00SVEKA SCHOTEN BHeren B11Heren B
HAP2-A-010918/03/202316:30:00VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS BHeren A11Heren A
JU17R-006618/03/202316:30:00Jongens U17SVEKA SCHOTEN (++)11Jongens U17
D2GAB-011118/03/202316:30:00Dames CWOKA WOMMELGEM B11Dames C
21170318/03/202318:00:00Dosko@Ristorno 3Dames E11Dames E
D1GA-011118/03/202318:30:00Dames BM. SIKS BLAASVELD VC B11Dames B
DAP3-B-010918/03/202318:30:00Dames AFH NIJLEN B11Dames A
21140418/03/202320:30:00Dames DHellvoc 311Dames D
U11RG-A-007119/03/202309:30:00U11 BDE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A11DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A
JU15P-013419/03/202312:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN AJongens U1511Jongens U15
JU13P-009519/03/202313:00:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL Jongens U1311Jongens U13
MU13RG-C-005819/03/202314:00:00VOLLEY NOORDERKEMPEN GMeisjes U13-C11Meisjes U13-C
HR4-4500823/03/202321:15:00KWB Meer 5Heren recrea B12Heren recrea B
22140224/03/202320:15:00Fixit Volley Kalmthout 3Dames D12Dames D
22170324/03/202321:00:00Dames ETesla Lint VC 412Dames E
22020624/03/202321:30:00MenthaHeren C12Heren C
JU13P-010025/03/202314:30:00VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS Jongens U1312Jongens U13
MU19P-007325/03/202314:30:00Meisjes U19FIXIT VOLLEY KALMTHOUT12Meisjes U19
MU17R-C-009825/03/202314:30:00Meisjes U17-BVOLLEY NOORDERKEMPEN E12Meisjes U17-B
JU17R-012725/03/202315:30:00DOSKO@RISTORNO ESSEN (++)Jongens U1712Jongens U17
D2GAB-011525/03/202316:30:00Dames COXACO BVC ANTWERPEN D12Dames C
HAP2-A-007125/03/202316:30:00MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN BHeren A12Heren A
H1GA-008125/03/202318:30:00Heren BGEEL ZWART WIJNEGEM C12Heren B
D1GA-011525/03/202318:30:00Dames BVC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS B12Dames B
DAP3-B-011525/03/202320:30:00WAVOC WAVERSE ADames A12Dames A
U11RG-A-011026/03/202311:00:00KVC ZOERSEL BU11 B12U11 B
MU13RG-C-009926/03/202311:30:00Meisjes U13-CVOLLEY NOORDERKEMPEN D12Meisjes U13-C
HR2-4501530/03/202321:00:00VOLLEY TIEVOC TIELENHeren recrea A13Heren recrea A
D1GA-009601/04/202320:30:00OSTA BERCHEM ADames B13Dames B
BvA08/04/202300:00:00Finale Dames PROV BEKER0B14Finale Dames PROV BEKER
BvA10/04/202300:00:00Finale Heren PROV BEKER0B15Finale Heren PROV BEKER
HR2-4502610/04/202320:30:00Heren recrea AGELVOC II15Heren recrea A
JU15P-014615/04/202314:30:00Jongens U15VOLAK VORSELAAR15Jongens U15
D1GA-012315/04/202316:00:00BRAVOC RANST BDames B15Dames B
JU17R-017615/04/202316:30:00Jongens U17WOKA WOMMELGEM A15Jongens U17
MU17R-C-010115/04/202318:00:00WOVO MALLE AMeisjes U17-B15Meisjes U17-B
DAP3-B-012115/04/202318:00:00MOLVOC MOL BDames A15Dames A
D2GAB-012315/04/202320:00:00MAVOC MECHELEN EDames C15Dames C
HAP2-A-012515/04/202320:30:00Heren AOXACO BVC ANTWERPEN A15Heren A
U11RG-A-010616/04/202309:30:00U11 BHEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C15HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
JU13P-010316/04/202309:30:00Jongens U13MAVOC MECHELEN A15Jongens U13
MU19P-008416/04/202312:30:00VC TESLA LINT Meisjes U1915Meisjes U19
MU13RG-C-010216/04/202314:00:00VST LIONS GROOT TURNHOUT CMeisjes U13-C15Meisjes U13-C
HR4-4503317/04/202320:30:00Heren recrea BToost 316Heren recrea B
DR4-4503418/04/202320:00:00Volley NV Merksplas 5Dames recrea C16Dames recrea C
HR4-4503620/04/202320:30:00Arvoc 1Heren recrea B16Heren recrea B
DR4-4503721/04/202320:30:00Dames recrea CVolley Beerse 216Dames recrea C
JU13P-011022/04/202310:00:00ARVOC AJongens U1316Jongens U13
JU15P-015222/04/202310:00:00GEEL ZWART WIJNEGEM Jongens U1516Jongens U15
D2GAB-012922/04/202312:30:00Dames CGEEL ZWART WIJNEGEM D16Dames C
U11RG-A-013222/04/202313:30:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL BU11 B16U11 B
MU17R-C-010822/04/202316:00:00VOS SCHILDE B Meisjes U17-B16Meisjes U17-B
DAP3-B-012722/04/202318:30:00Dames AVOC SCHRIEK A16Dames A
D1GA-012922/04/202318:30:00Dames BGEEL ZWART WIJNEGEM C16Dames B
HAP2-A-013122/04/202320:30:00Heren AWOKA WOMMELGEM A16Heren A
MU13RG-C-010923/04/202310:30:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE CMeisjes U13-C16Meisjes U13-C
HR2-4504327/04/202320:00:00OVERVOC IHeren recrea A17Heren recrea A
BvGA29/04/202300:00:00Heren finale GEW BEKER0B17Heren finale GEW BEKER
BvGA01/05/202300:00:00Dames finale GEW BEKER0B18Dames finale GEW BEKER
HR2-4505004/05/202320:00:00Heylen vastgoed - WeGi LilleHeren recrea A18Heren recrea A
DR4-4505408/05/202320:30:00MIVOCDames recrea C19Dames recrea C
HR4-4506923/05/202320:30:00Arvoc 4Heren recrea B21Heren recrea B