idwedstrijd | datum | uur | thuis | bezoekers | beker | week | ploegnaam |
BvGASDG-0016 | 16/12/2023 | 18:30:00 | Dames C | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C (2G) | B | 50 | Dames C |
BvGASHG-0001 | 16/12/2023 | 18:30:00 | Heren B | WOKA WOMMELGEM C (1G) | B | 50 | Heren B |
BvGASHP-0002 | 16/12/2023 | 20:30:00 | Heren A | VC TESLA LINT C (2P) | B | 50 | Heren A |
BvA/BvGA | 17/12/2023 | 00:00:00 | BEKER | 0 | B | 50 | BEKER |
BvAJU17-103 | 17/12/2023 | 09:30:00 | Jongens U17 | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel | B | 50 | Jongens U17 |
BvAMU11-102 | 17/12/2023 | 11:30:00 | Meisjes U11-A | VBC Zandhoven | B | 50 | Meisjes U11-A |
BvAMU15-214 | 17/12/2023 | 11:30:00 | Meisjes U15 | Hellvoc Hemiksem-Schelle | B | 50 | Meisjes U15 |
Belangrijke data | 19/12/2023 | 00:00:00 | Kersthappening Blokje | 0 | 51 | BEKER | |
Belangrijke data | 20/12/2023 | 00:00:00 | Kersthappening Blokje | 0 | 51 | BEKER | |
Belangrijke data | 21/12/2023 | 00:00:00 | Kersthappening Blokje | 0 | 51 | BEKER | |
HR4-45281 | 21/12/2023 | 20:30:00 | Toost 3 | Heren recrea B | 51 | Heren recrea B | |
131504 | 22/12/2023 | 19:30:00 | Komart 3 | Dames E | 51 | Dames E | |
130202 | 22/12/2023 | 21:00:00 | Bravoc Ranst | Heren C | 51 | Heren C | |
131603 | 22/12/2023 | 21:00:00 | Dames F | Afgekeurd VC | 51 | Dames F | |
Belangrijke data | 28/12/2023 | 00:00:00 | Jeugddag | 0 | 52 | BEKER | |
AMU17N3R1-B-0057 | 06/01/2024 | 12:00:00 | VOLLEY BEERSE | Meisjes U17-B | 1 | Meisjes U17-B | |
AJU11N1R-0033 | 06/01/2024 | 13:30:00 | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A | Jongens U11 | 1 | Jongens U11 | |
AMU15N2R1-A-0005 | 06/01/2024 | 14:00:00 | Wovo Malle A | Meisjes U15 | 1 | Meisjes U15 | |
D1GA-0068 | 06/01/2024 | 16:30:00 | VOLMAR EKEREN B | Dames B | 1 | Dames B | |
D2GAA-0001 | 06/01/2024 | 18:30:00 | Dames C | KOKAZ KONTICH B | 1 | Dames C | |
AJU17N1R1-0067 | 06/01/2024 | 18:30:00 | Geel Zwart Wijnegem | Jongens U17 | 1 | Jongens U17 | |
ADP3-A-0104 | 06/01/2024 | 18:30:00 | Dames A | NRG VC Geel B | 1 | Dames A | |
AHP1-0125 | 06/01/2024 | 20:30:00 | Heren A | Geel Zwart Wijnegem A | 1 | Heren A | |
AU11N2R1-B-0056 | 07/01/2024 | 09:30:00 | Meisjes U11-A | Meisjes U11-B | 1 | Meisjes U11-A | |
AJU15N1R1-0048 | 07/01/2024 | 11:30:00 | Mavoc-Mechelen | Jongens U15 | 1 | Jongens U15 | |
MU13N1R2-25-30-0012 | 07/01/2024 | 14:00:00 | Olvoc Olen B | Meisjes U13-B | 1 | Meisjes U13-B | |
HR4-45299 | 08/01/2024 | 20:30:00 | Heren recrea B | VC Worp | 2 | Heren recrea B | |
DR6-45302 | 11/01/2024 | 20:00:00 | Dames Recrea A | Ovoc 2 | 2 | Dames Recrea A | |
140201 | 12/01/2024 | 21:00:00 | Heren C | Sveka Schoten 1 | 2 | Heren C | |
171602 | 12/01/2024 | 21:00:00 | Dames F | Komart 4 | 2 | Dames F | |
AMU17N3R1-B-0061 | 13/01/2024 | 10:30:00 | Meisjes U17-B | VOLLEY NOORDERKEMPEN E (+) | 2 | Meisjes U17-B | |
AJU17N1R1-0073 | 13/01/2024 | 10:30:00 | Jongens U17 | V.C. Puurs - Sint-Amands A | 2 | Jongens U17 | |
MU13N1R2-19-24-0007 | 13/01/2024 | 12:00:00 | Meisjes U13-A | Volley Westerlo A | 2 | Meisjes U13-A | |
AU11N2R1-B-0084 | 13/01/2024 | 13:30:00 | GELVOC A | Meisjes U11-A | 2 | Meisjes U11-A | |
AMU15N2R1-A-0064 | 13/01/2024 | 14:00:00 | VOLLEY NOORDERKEMPEN B | Meisjes U15 | 2 | Meisjes U15 | |
AJU15N1R1-0050 | 13/01/2024 | 14:30:00 | V.C. Puurs - Sint-Amands | Jongens U15 | 2 | Jongens U15 | |
D3GAA-0061 | 13/01/2024 | 16:00:00 | Dames D | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN G | 2 | Dames D | |
141604 | 13/01/2024 | 18:00:00 | Vos Schilde 1 | Dames F | 2 | Dames F | |
AHP1-0078 | 13/01/2024 | 18:00:00 | Arvoc A | Heren A | 2 | Heren A | |
D1GA-0074 | 13/01/2024 | 18:30:00 | Dames B | KOKAZ KONTICH A | 2 | Dames B | |
D2GAA-0050 | 13/01/2024 | 18:30:00 | Dames C | VOLMAR EKEREN C | 2 | Dames C | |
DR5-45304 | 13/01/2024 | 18:30:00 | Wovo Malle M | Dames recrea C | 2 | Dames recrea C | |
031506 | 13/01/2024 | 20:00:00 | Vos Schilde 2 | Dames E | 2 | Dames E | |
ADP3-A-0075 | 13/01/2024 | 20:00:00 | Mavoc-Mechelen D | Dames A | 2 | Dames A | |
H1GAE-0015 | 13/01/2024 | 20:30:00 | Heren B | VC TESLA LINT D | 2 | Heren B | |
AJU11N1R-0036 | 14/01/2024 | 09:30:00 | Jongens U11 | Zuidrand Jongens V.A. A | 2 | Jongens U11 | |
AU11N2R1-B-0081 | 14/01/2024 | 09:30:00 | Meisjes U11-B | ARVOC C | 2 | Meisjes U11-B | |
MU13N1R2-25-30-0001 | 14/01/2024 | 11:30:00 | Meisjes U13-B | Meisjes U13-B | 2 | Meisjes U13-B | |
AMU17N1R2-1-6-0016 | 14/01/2024 | 16:00:00 | NRG VC Geel A | Meisjes U17-A | 2 | Meisjes U17-A | |
150201 | 19/01/2024 | 20:30:00 | Dosko@Ristorno | Heren C | 3 | Heren C | |
151504 | 19/01/2024 | 20:30:00 | Mavoc Mechelen 2 | Dames E | 3 | Dames E | |
DR5-45310 | 19/01/2024 | 21:00:00 | Dames recrea C | Veussel 2 | 3 | Dames recrea C | |
151602 | 19/01/2024 | 21:00:00 | Dames F | Vosco 2 | 3 | Dames F | |
AMU17N1R2-1-6-0004 | 20/01/2024 | 12:00:00 | Meisjes U17-A | B.V.C. Balen A | 3 | Meisjes U17-A | |
MU13N1R2-19-24-0005 | 20/01/2024 | 12:00:00 | Meisjes U13-A | VOLLEY NOORDERKEMPEN B | 3 | Meisjes U13-A | |
MU13N1R2-25-30-0014 | 20/01/2024 | 14:00:00 | Mendo Booischot B | Meisjes U13-B | 3 | Meisjes U13-B | |
AJU15N1R1-0056 | 20/01/2024 | 14:00:00 | Jongens U15 | Zuidrand Jongens V.A. A | 3 | Jongens U15 | |
D2GAA-0057 | 20/01/2024 | 14:30:00 | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN D | Dames C | 3 | Dames C | |
AMU17N3R1-B-0067 | 20/01/2024 | 16:00:00 | Wovo Malle B | Meisjes U17-B | 3 | Meisjes U17-B | |
D1GA-0082 | 20/01/2024 | 18:30:00 | Dames B | OSTA BERCHEM A | 3 | Dames B | |
H1GAE-0003 | 20/01/2024 | 18:30:00 | VOLMAR EKEREN B | Heren B | 3 | Heren B | |
ADP3-A-0082 | 20/01/2024 | 18:30:00 | Dames A | VOLLEY NOORDERKEMPEN C | 3 | Dames A | |
AHP1-0018 | 20/01/2024 | 20:30:00 | VC SMASH LIER | Heren A | 3 | Heren A | |
AU11N2R1-B-0066 | 21/01/2024 | 09:30:00 | Meisjes U11-A | VOLLEY NOORDERKEMPEN C | 3 | Meisjes U11-A | |
AJU11N1R-0037 | 21/01/2024 | 11:00:00 | KVC ZOERSEL A (+) | Jongens U11 | 3 | Jongens U11 | |
MU13N1R2-25-30-0004 | 21/01/2024 | 11:30:00 | Meisjes U13-B | Heylen Vastgoed Wegi Lille A | 3 | Meisjes U13-B | |
AMU15N2R1-A-0070 | 21/01/2024 | 11:30:00 | Meisjes U15 | GELVOC B (+) | 3 | Meisjes U15 | |
HR4-45313 | 22/01/2024 | 20:30:00 | Amigos | Heren recrea B | 4 | Heren recrea B | |
DR6-45316 | 25/01/2024 | 20:00:00 | Overvoc | Dames Recrea A | 4 | Dames Recrea A | |
HR2-45316 | 25/01/2024 | 21:00:00 | Tievoc Tielen | Heren recrea A | 4 | Heren recrea A | |
161504 | 26/01/2024 | 21:00:00 | Dames E | t Pleintje | 4 | Dames E | |
160201 | 26/01/2024 | 21:00:00 | Heren C | Vamos | 4 | Heren C | |
AJU17N1R1-0085 | 27/01/2024 | 14:00:00 | Jongens U17 | Oxaco BVC Antwerpen | 4 | Jongens U17 | |
AMU17N3R1-B-0074 | 27/01/2024 | 15:30:00 | Dosko@Ristorno Essen (+) | Meisjes U17-B | 4 | Meisjes U17-B | |
D3GAA-0071 | 27/01/2024 | 16:00:00 | Dames D | BRAVOC RANST C | 4 | Dames D | |
AMU15N2R1-A-0072 | 27/01/2024 | 16:00:00 | VBC Power Ravels A | Meisjes U15 | 4 | Meisjes U15 | |
ADP3-A-0085 | 27/01/2024 | 16:00:00 | VOLLEY BEERSE C | Dames A | 4 | Dames A | |
D1GA-0086 | 27/01/2024 | 18:30:00 | Dames B | BRAVOC RANST B | 4 | Dames B | |
H1GAE-0012 | 27/01/2024 | 18:30:00 | Heren B | GEEL ZWART WIJNEGEM D | 4 | Heren B | |
AJU11N1R-0042 | 28/01/2024 | 09:30:00 | Jongens U11 | Mavoc-Mechelen | 4 | Jongens U11 | |
AU11N2R1-B-0076 | 28/01/2024 | 09:30:00 | Meisjes U11-A | Molvoc Mol B | 4 | Meisjes U11-A | |
MU13N1R2-25-30-0010 | 28/01/2024 | 10:30:00 | Heylen Vastgoed Wegi Lille A | Meisjes U13-B | 4 | Meisjes U13-B | |
MU13N1R2-19-24-0001 | 28/01/2024 | 11:30:00 | M. Siks Blaasveld VC A | Meisjes U13-A | 4 | Meisjes U13-A | |
AU11N2R1-B-0079 | 28/01/2024 | 12:00:00 | VOLLEY NOORDERKEMPEN B | Meisjes U11-B | 4 | Meisjes U11-B | |
161605 | 28/01/2024 | 16:00:00 | Oxaco BVC Antw 3 | Dames F | 4 | Dames F | |
AMU17N1R2-1-6-0012 | 28/01/2024 | 16:00:00 | VBC Zandhoven A | Meisjes U17-A | 4 | Meisjes U17-A | |
AJU15N1R1-0060 | 28/01/2024 | 16:00:00 | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A | Jongens U15 | 4 | Jongens U15 | |
AHP1-0090 | 28/01/2024 | 17:00:00 | VC TESLA LINT B | Heren A | 4 | Heren A | |
061601 | 02/02/2024 | 19:30:00 | Komart 4 | Dames F | 5 | Dames F | |
BvGAJU15-0004 | 02/02/2024 | 20:00:00 | WOKA WOMMELGEM | Jongens U15 | B | 5 | Jongens U15 |
171502 | 02/02/2024 | 20:30:00 | Dosko@Ristorno 2 | Dames E | 5 | Dames E | |
170203 | 02/02/2024 | 21:30:00 | VP Gaverland | Heren C | 5 | Heren C | |
BvGAMU15-0011 | 03/02/2024 | 11:00:00 | ZUIDRAND MEISJES V.A. | Meisjes U15 | B | 5 | Meisjes U15 |
D2GAA-0087 | 03/02/2024 | 12:00:00 | Dames C | DOSKO@RISTORNO ESSEN | 5 | Dames C | |
AJU11N1R-0045 | 03/02/2024 | 14:00:00 | NRG VC Geel A | Jongens U11 | 5 | Jongens U11 | |
D1GA-0096 | 03/02/2024 | 14:30:00 | HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C | Dames B | 5 | Dames B | |
AJU17N1R1-0095 | 03/02/2024 | 15:30:00 | Spinley Dessel | Jongens U17 | 5 | Jongens U17 | |
ADP3-A-0094 | 03/02/2024 | 18:30:00 | Dames A | VBC Power Ravels A | 5 | Dames A | |
AMU17N1R2-1-6-0009 | 03/02/2024 | 18:30:00 | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A | Meisjes U17-A | 5 | Meisjes U17-A | |
D3GAA-0079 | 03/02/2024 | 18:30:00 | VC SMASH LIER C | Dames D | 5 | Dames D | |
H1GAE-0006 | 03/02/2024 | 20:30:00 | Heren B | SVEKA SCHOTEN B | 5 | Heren B | |
AU11N2R1-B-0075 | 04/02/2024 | 09:30:00 | Meisjes U11-A | ARVOC A | 5 | Meisjes U11-A | |
AJU15N1R1-0064 | 04/02/2024 | 09:30:00 | Jongens U15 | Zuidrand Jongens V.A. B | 5 | Jongens U15 | |
MU13N1R2-25-30-0007 | 04/02/2024 | 11:30:00 | Meisjes U13-B | Olvoc Olen B | 5 | Meisjes U13-B | |
AMU15N2R1-A-0080 | 04/02/2024 | 11:30:00 | Meisjes U15 | FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A | 5 | Meisjes U15 | |
MU13N1R2-19-24-0014 | 04/02/2024 | 13:00:00 | VBC Zandhoven C | Meisjes U13-A | 5 | Meisjes U13-A | |
AHP1-0094 | 04/02/2024 | 15:00:00 | Mendo Booischot D | Heren A | 5 | Heren A | |
BvGAMU13-0009 | 07/02/2024 | 17:30:00 | Meisjes U13-A | SVEKA SCHOTEN | B | 6 | Meisjes U13-A |
DR5-45330 | 08/02/2024 | 19:45:00 | KWB Meer 1 | Dames recrea C | 6 | Dames recrea C | |
DR6-45330 | 08/02/2024 | 20:30:00 | Toost 4 | Dames Recrea A | 6 | Dames Recrea A | |
HR2-45331 | 09/02/2024 | 21:00:00 | KWB Meer IV | Heren recrea A | 6 | Heren recrea A | |
Belangrijke data | 10/02/2024 | 00:00:00 | Provinciale eindronde 2-2 U11 | 0 | 6 | Provinciale eindronde 2-2 U11 | |
BvB | 11/02/2024 | 00:00:00 | ! Finale BEKER van BELGIE | 0 | B | 6 | BEKER |
HR4-45334 | 12/02/2024 | 20:30:00 | Heren recrea B | Wovo Malle D | 7 | Heren recrea B | |
BvGAMU17-0012 | 16/02/2024 | 19:30:00 | Meisjes U17-A | ZUIDRAND MEISJES V.A. | B | 7 | Meisjes U17-A |
BvA/BvGA | 17/02/2024 | 00:00:00 | BEKER | 0 | B | 7 | BEKER |
BvAMU15-320 | 17/02/2024 | 15:30:00 | V.C. Retie | Meisjes U15 | B | 7 | Meisjes U15 |
MU13N1R2-25-30-0022 | 17/02/2024 | 16:00:00 | Olvoc Olen B | Meisjes U13-B | 7 | Meisjes U13-B | |
BvGASHG-0006 | 17/02/2024 | 16:30:00 | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN D (1G) | Heren B | B | 7 | Heren B |
BvGASDG-0022 | 17/02/2024 | 18:30:00 | Dames C | HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE E (2G) | B | 7 | Dames C |
BvAMU17-318 | 17/02/2024 | 20:00:00 | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel | Meisjes U17-A | B | 7 | Meisjes U17-A |
BvGASHP-0007 | 17/02/2024 | 20:30:00 | Heren A | VC SMASH LIER A (1P) | B | 7 | Heren A |
BvA/BvGA | 18/02/2024 | 00:00:00 | BEKER | 0 | B | 7 | BEKER |
BvAJU11-204 | 18/02/2024 | 09:30:00 | Jongens U11 | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel | B | 7 | Jongens U11 |
BvGAMU19-0003 | 18/02/2024 | 11:30:00 | Meisjes U19 | VC PUURS - SINT-AMANDS | B | 7 | Meisjes U19 |
BvAMU13-319 | 18/02/2024 | 11:30:00 | Meisjes U13-A | V.C. Retie | B | 7 | Meisjes U13-A |
BvAJU15-205 | 18/02/2024 | 14:00:00 | Zuidrand Jongens V.A. | Jongens U15 | B | 7 | Zuidrand Jongens V.A. |
181503 | 23/02/2024 | 21:00:00 | Dames E | Woka 2 | 8 | Dames E | |
DR5-45345 | 23/02/2024 | 21:00:00 | Dames recrea C | Amigos | 8 | Dames recrea C | |
MU13N1R2-19-24-0010 | 24/02/2024 | 12:00:00 | Arvoc A | Meisjes U13-A | 8 | Meisjes U13-A | |
AMU17N1R2-1-6-0028 | 24/02/2024 | 12:00:00 | Olvoc Olen A | Meisjes U17-A | 8 | Meisjes U17-A | |
AU11N2R1-B-0062 | 24/02/2024 | 13:00:00 | KVC ZOERSEL | Meisjes U11-A | 8 | Meisjes U11-A | |
AJU15N1R1-0081 | 24/02/2024 | 14:00:00 | Zuidrand Jongens V.A. A | Jongens U15 | 8 | Zuidrand Jongens V.A. A | |
MU13N1R2-25-30-0009 | 24/02/2024 | 14:00:00 | Mendo Booischot B | Meisjes U13-B | 8 | Meisjes U13-B | |
H1GAE-0022 | 24/02/2024 | 14:00:00 | Heren B | KOKAZ KONTICH | 8 | Heren B | |
D2GAA-0067 | 24/02/2024 | 16:00:00 | Dames C | WAVOC WAVERSE B | 8 | Dames C | |
D3GAA-0081 | 24/02/2024 | 16:00:00 | Dames D | FIXIT VOLLEY KALMTHOUT D | 8 | Dames D | |
ADP3-A-0101 | 24/02/2024 | 16:00:00 | Arvoc B | Dames A | 8 | Dames A | |
AMU15N2R1-A-0081 | 24/02/2024 | 16:00:00 | VOLLEY BEERSE A | Meisjes U15 | 8 | Meisjes U15 | |
AJU17N1R1-0097 | 24/02/2024 | 18:30:00 | Jongens U17 | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A | 8 | Jongens U17 | |
D1GA-0098 | 24/02/2024 | 18:30:00 | Dames B | VC SMASH LIER A | 8 | Dames B | |
AHP1-0102 | 24/02/2024 | 20:30:00 | Heren A | NRG VC Geel A | 8 | Heren A | |
AU11N2R1-B-0061 | 25/02/2024 | 09:30:00 | Meisjes U11-B | V.C. Kasterlee B | 8 | Meisjes U11-B | |
MU13N1R2-25-30-0013 | 25/02/2024 | 09:30:00 | Meisjes U13-B | Volley Heist Dames A | 8 | Meisjes U13-B | |
AJU11N1R-0057 | 25/02/2024 | 09:30:00 | Mavoc-Mechelen | Jongens U11 | 8 | Jongens U11 | |
MU13N1R2-25-30-0005 | 25/02/2024 | 11:30:00 | Meisjes U13-C | Volley Heist Dames A | 8 | Meisjes U13-C | |
AMU17N3R1-B-0094 | 25/02/2024 | 14:00:00 | VST Lions Groot-Turnhout B | Meisjes U17-B | 8 | Meisjes U17-B | |
HR4-45351 | 29/02/2024 | 20:30:00 | Toost 2 | Heren recrea B | 9 | Heren recrea B | |
DR6-45352 | 01/03/2024 | 20:00:00 | Dames Recrea A | Dames Recrea B | 9 | Dames Recrea A | |
190203 | 01/03/2024 | 21:00:00 | Heren C | Tesla Lint VC 3 | 9 | Heren C | |
DR5-45352 | 01/03/2024 | 21:00:00 | Dames recrea C | WOVO Malle K | 9 | Dames recrea C | |
AU11N2R1-B-0087 | 02/03/2024 | 11:30:00 | GELVOC B | Meisjes U11-A | 9 | Meisjes U11-A | |
MU13N1R2-19-24-0016 | 02/03/2024 | 12:00:00 | Meisjes U13-A | M. Siks Blaasveld VC A | 9 | Meisjes U13-A | |
AMU17N1R2-1-6-0001 | 02/03/2024 | 12:00:00 | Meisjes U17-A | NRG VC Geel A | 9 | Meisjes U17-A | |
AJU17N1R1-0103 | 02/03/2024 | 13:00:00 | VC TESLA LINT | Jongens U17 | 9 | Jongens U17 | |
AU11N2R1-B-0086 | 02/03/2024 | 13:30:00 | GELVOC A | Meisjes U11-B | 9 | Meisjes U11-B | |
AMU17N3R1-B-0089 | 02/03/2024 | 14:00:00 | Heylen Vastgoed Wegi Lille | Meisjes U17-B | 9 | Meisjes U17-B | |
180206 | 02/03/2024 | 14:30:00 | Smash Lier VC | Heren C | 9 | Heren C | |
D3GAA-0096 | 02/03/2024 | 15:30:00 | VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN | Dames D | 9 | Dames D | |
D1GA-0105 | 02/03/2024 | 15:30:00 | MAVOC MECHELEN E | Dames B | 9 | Dames B | |
D2GAA-0071 | 02/03/2024 | 18:30:00 | SVEKA SCHOTEN B | Dames C | 9 | Dames C | |
H1GAE-0018 | 02/03/2024 | 18:30:00 | Heren B | VOLMAR EKEREN B | 9 | Heren B | |
ADP3-A-0070 | 02/03/2024 | 18:30:00 | Dames A | B.V.C. Balen A | 9 | Dames A | |
AHP1-0107 | 02/03/2024 | 20:30:00 | Heren A | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel C | 9 | Heren A | |
AJU11N1R-0060 | 03/03/2024 | 09:30:00 | Jongens U11 | NRG VC Geel A | 9 | Jongens U11 | |
AJU15N1R1-0080 | 03/03/2024 | 11:30:00 | Jongens U15 | V.C. Puurs - Sint-Amands | 9 | Jongens U15 | |
MU13N1R2-25-30-0016 | 03/03/2024 | 11:30:00 | Meisjes U13-B | Meisjes U13-B | 9 | Meisjes U13-B | |
200203 | 08/03/2024 | 20:00:00 | Polonia 1 | Heren C | 10 | Heren C | |
201603 | 08/03/2024 | 21:00:00 | Dames F | Sveka Schoten 3 | 10 | Dames F | |
201503 | 08/03/2024 | 21:00:00 | Dames E | Kokaz 3 | 10 | Dames E | |
BvA/BvGA | 09/03/2024 | 00:00:00 | BEKER | 0 | B | 10 | BEKER |
BvGAJU11-0003 | 09/03/2024 | 09:30:00 | MAVOC-MECHELEN | W.E.K. LOENHOUT | B | 10 | W.E.K. LOENHOUT |
AU11N2R1-B-0096 | 09/03/2024 | 13:00:00 | KVC ZOERSEL | Meisjes U11-B | 10 | Meisjes U11-B | |
BvGAMU13-0013 | 09/03/2024 | 16:00:00 | MU13 | ZUIDRAND MEISJES V.A. | B | 10 | ZUIDRAND MEISJES V.A. |
D3GAA-0056 | 09/03/2024 | 16:00:00 | OXACO BVC ANTWERPEN B | Dames D | 10 | Dames D | |
BvGASHG-0009 | 09/03/2024 | 18:30:00 | Heren B | FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C (1G) | B | 10 | Heren B |
BvGAMU19-0006 | 09/03/2024 | 18:30:00 | MU19 | ZUIDRAND MEISJES V.A. | B | 10 | ZUIDRAND MEISJES V.A. |
BvA/BvGA | 10/03/2024 | 00:00:00 | BEKER | 0 | B | 10 | BEKER |
BvAJU11-307 | 10/03/2024 | 09:30:00 | JU11 | NRG VC Geel | B | 10 | JU11 |
BvGAMU11-0004 | 10/03/2024 | 09:30:00 | MU11 | MAVOC-MECHELEN | B | 10 | MU11 |
BvGASDG-0025 | 10/03/2024 | 11:30:00 | Dames C | HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C (1G) | B | 10 | Dames C |
BvGAMU17-0016 | 10/03/2024 | 11:30:00 | MAVOC-MECHELEN | MU17 | B | 10 | MU17 |
BvGASHP-0010 | 10/03/2024 | 15:00:00 | Heren A | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B (2P) | B | 10 | Heren A |
HR2-45362 | 11/03/2024 | 20:30:00 | Heren recrea A | New Trim | 11 | Heren recrea A | |
HR4-45362 | 11/03/2024 | 20:30:00 | Heren recrea B | Malleur | 11 | Heren recrea B | |
DR5-45363 | 12/03/2024 | 20:30:00 | VC Power B | Dames recrea C | 11 | Dames recrea C | |
DR6-45365 | 14/03/2024 | 20:00:00 | Dames Recrea A | Toost 5 | 11 | Dames Recrea A | |
BvAMU17-421 | 15/03/2024 | 20:30:00 | Hellvoc Hemiksem-Schelle | MU17 | B | 11 | MU17 |
210202 | 15/03/2024 | 21:00:00 | Heren C | Osta Berchem 1 | 11 | Heren C | |
211504 | 15/03/2024 | 21:30:00 | Wemmenem | Dames E | 11 | Dames E | |
AJU15N1R1-0065 | 16/03/2024 | 10:00:00 | NRG VC Geel | Jongens U15 | 11 | Jongens U15 | |
MU13N1R2-19-24-0025 | 16/03/2024 | 12:00:00 | Meisjes U13-A | Arvoc A | 11 | Meisjes U13-A | |
AU11N2R1-B-0092 | 16/03/2024 | 13:00:00 | VOLLEY NOORDERKEMPEN B | Meisjes U11-A | 11 | Meisjes U11-A | |
MU13N1R2-25-30-0020 | 16/03/2024 | 13:00:00 | Volley Heist Dames A | Meisjes U13-B | 11 | Volley Heist Dames A | |
AMU17N3R1-B-0083 | 16/03/2024 | 14:00:00 | Meisjes U17-B | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel C | 11 | Meisjes U17-B | |
H1GAE-0021 | 16/03/2024 | 14:30:00 | SVEKA SCHOTEN B | Heren B | 11 | Heren B | |
AMU17N1R2-1-6-0019 | 16/03/2024 | 16:00:00 | B.V.C. Balen A | Meisjes U17-A | 11 | Meisjes U17-A | |
D3GAA-0091 | 16/03/2024 | 16:00:00 | Dames D | WOKA WOMMELGEM C | 11 | Dames D | |
AHP1-0111 | 16/03/2024 | 16:00:00 | VOLLEY BEERSE A | Heren A | 11 | Heren A | |
ADP3-A-0114 | 16/03/2024 | 16:00:00 | V.C. Retie C | Dames A | 11 | Dames A | |
211603 | 16/03/2024 | 18:00:00 | Dosko@Ristorno 3 | Dames F | 11 | Dames F | |
D2GAA-0075 | 16/03/2024 | 18:30:00 | Dames C | OSTA BERCHEM C | 11 | Dames C | |
D1GA-0115 | 16/03/2024 | 18:30:00 | Dames B | FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C | 11 | Dames B | |
AU11N2R1-B-0091 | 17/03/2024 | 09:30:00 | Meisjes U11-B | VOLLEY NOORDERKEMPEN C | 11 | Meisjes U11-B | |
AJU11N1R-0052 | 17/03/2024 | 09:30:00 | Jongens U11 | KVC ZOERSEL A (+) | 11 | Jongens U11 | |
MU13N1R2-25-30-0019 | 17/03/2024 | 10:30:00 | Heylen Vastgoed Wegi Lille A | Meisjes U13-B | 11 | Meisjes U13-B | |
AMU15N2R1-A-0094 | 17/03/2024 | 11:00:00 | KVC ZOERSEL A | Meisjes U15 | 11 | Meisjes U15 | |
AJU17N1R1-0109 | 17/03/2024 | 11:30:00 | Jongens U17 | VOLLEY NOORDERKEMPEN A | 11 | Jongens U17 | |
HR2-45341 | 18/03/2024 | 20:30:00 | Heren recrea A | KWB Meer III | 12 | Heren recrea A | |
220202 | 22/03/2024 | 20:45:00 | Tesla Lint VC 2 | Heren C | 12 | Heren C | |
221603 | 22/03/2024 | 21:00:00 | Dames F | Bravoc Ranst 2 | 12 | Dames F | |
AMU17N1R2-1-6-0013 | 23/03/2024 | 12:00:00 | Meisjes U17-A | Olvoc Olen A | 12 | Meisjes U17-A | |
AJU17N1R1-0115 | 23/03/2024 | 12:00:00 | Volmar Ekeren A | Jongens U17 | 12 | Jongens U17 | |
AMU17N3R1-B-0097 | 23/03/2024 | 14:00:00 | Meisjes U17-B | VOLLEY NOORDERKEMPEN D | 12 | Meisjes U17-B | |
D3GAA-0086 | 23/03/2024 | 14:30:00 | SVEKA SCHOTEN C | Dames D | 12 | Dames D | |
MU13N1R2-19-24-0022 | 23/03/2024 | 16:00:00 | Volley Westerlo A | Meisjes U13-A | 12 | Meisjes U13-A | |
H1GAE-0007 | 23/03/2024 | 18:00:00 | KOKAZ KONTICH | Heren B | 12 | Heren B | |
ADP3-A-0120 | 23/03/2024 | 18:30:00 | Dames A | V.C. Kasterlee B | 12 | Dames A | |
AHP1-0119 | 23/03/2024 | 20:30:00 | Heren A | FH NIJLEN B | 12 | Heren A | |
221505 | 23/03/2024 | 20:30:00 | Osta Berchem 1 | Dames E | 12 | Dames E | |
AU11N2R1-B-0097 | 24/03/2024 | 09:30:00 | Meisjes U11-A | V.C. Kasterlee B | 12 | Meisjes U11-A | |
AJU15N1R1-0072 | 24/03/2024 | 09:30:00 | Jongens U15 | Mendo Booischot (+) | 12 | Jongens U15 | |
MU13N1R2-25-30-0024 | 24/03/2024 | 11:30:00 | Meisjes U13-B | Mendo Booischot B | 12 | Meisjes U13-B | |
AMU15N2R1-A-0100 | 24/03/2024 | 11:30:00 | Meisjes U15 | GELVOC C | 12 | Meisjes U15 | |
D2GAA-0079 | 24/03/2024 | 12:00:00 | VC TESLA LINT E | Dames C | 12 | Dames C | |
D1GA-0111 | 24/03/2024 | 13:30:00 | HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D | Dames B | 12 | Dames B | |
AJU11N1R-0051 | 24/03/2024 | 15:00:00 | Zuidrand Jongens V.A. A | Jongens U11 | 12 | Zuidrand Jongens V.A. A | |
AJU17N1R1-0081 | 28/03/2024 | 19:00:00 | VC Olen | Jongens U17 | 13 | Jongens U17 | |
HR2-45379 | 28/03/2024 | 20:00:00 | Overvoc | Heren recrea A | 13 | Heren recrea A | |
DR6-45379 | 28/03/2024 | 20:30:00 | Toost 3 | Dames Recrea A | 13 | Dames Recrea A | |
HR4-45379 | 28/03/2024 | 20:45:00 | KWB Meer 5 | Heren recrea B | 13 | Heren recrea B | |
BvA | 30/03/2024 | 00:00:00 | ! Finale Dames PROV BEKER | 0 | B | 13 | ! Finale Dames PROV BEKER |
BvA | 01/04/2024 | 00:00:00 | ! Finale Heren PROV BEKER | 0 | B | 14 | ! Finale Heren PROV BEKER |
HR2-45383 | 01/04/2024 | 20:30:00 | Heren recrea A | WEGI | 14 | Heren recrea A | |
HR4-45390 | 08/04/2024 | 20:30:00 | Heren recrea B | Toost 3 | 15 | Heren recrea B | |
HR2-45393 | 11/04/2024 | 20:00:00 | VST Donk | Heren recrea A | 15 | Heren recrea A | |
AMU17N1R2-1-6-0027 | 13/04/2024 | 12:00:00 | Meisjes U17-A | VBC Zandhoven A | 15 | Meisjes U17-A | |
AJU17N1R1-0121 | 13/04/2024 | 14:00:00 | Mendo Booischot | Jongens U17 | 15 | Jongens U17 | |
AMU17N3R1-B-0103 | 13/04/2024 | 16:00:00 | Rijkevoc A | Meisjes U17-B | 15 | Meisjes U17-B | |
ADP3-A-0058 | 13/04/2024 | 16:00:00 | VST Lions Groot-Turnhout B | Dames A | 15 | Dames A | |
D3GAA-0101 | 13/04/2024 | 17:30:00 | VOS SCHILDE | Dames D | 15 | Dames D | |
AJU15N1R1-0076 | 13/04/2024 | 18:30:00 | Jongens U15 | Mavoc-Mechelen | 15 | Jongens U15 | |
AHP1-0072 | 13/04/2024 | 19:30:00 | FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B | Heren A | 15 | Heren A | |
D1GA-0123 | 13/04/2024 | 20:30:00 | OSTA BERCHEM B | Dames B | 15 | Dames B | |
AJU11N1R-0048 | 14/04/2024 | 09:30:00 | Jongens U11 | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A | 15 | Jongens U11 | |
MU13N1R2-19-24-0029 | 14/04/2024 | 09:30:00 | Meisjes U13-A | VBC Zandhoven C | 15 | Meisjes U13-A | |
AU11N2R1-B-0101 | 14/04/2024 | 10:00:00 | Molvoc Mol B | Meisjes U11-B | 15 | Meisjes U11-B | |
MU13N1R2-25-30-0027 | 14/04/2024 | 11:30:00 | Meisjes U13-B | Olvoc Olen B | 15 | Meisjes U13-B | |
AMU15N2R1-A-0105 | 14/04/2024 | 11:30:00 | Meisjes U15 | Heylen Vastgoed Wegi Lille A | 15 | Meisjes U15 | |
MU13N1R2-25-30-0025 | 14/04/2024 | 13:30:00 | Meisjes U13-B | Heylen Vastgoed Wegi Lille A | 15 | Meisjes U13-B | |
H1GAE-0027 | 14/04/2024 | 18:00:00 | GEEL ZWART WIJNEGEM D | Heren B | 15 | Heren B | |
DR6-45398 | 16/04/2024 | 20:00:00 | Ovoc 2 | Dames Recrea A | 16 | Dames Recrea A | |
DR5-45400 | 18/04/2024 | 20:45:00 | Veussel 2 | Dames recrea C | 16 | Dames recrea C | |
AMU17N1R2-1-6-0024 | 20/04/2024 | 12:00:00 | Meisjes U17-A | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A | 16 | Meisjes U17-A | |
MU13N1R2-25-30-0028 | 20/04/2024 | 13:00:00 | Volley Heist Dames A | Meisjes U13-B | 16 | Volley Heist Dames A | |
H1GAE-0030 | 20/04/2024 | 14:00:00 | VC TESLA LINT D | Heren B | 16 | Heren B | |
AHP1-0127 | 20/04/2024 | 14:30:00 | M. Siks Blaasveld VC B | Heren A | 16 | Heren A | |
D3GAA-0106 | 20/04/2024 | 16:00:00 | Dames D | DOSKO@RISTORNO ESSEN B | 16 | Dames D | |
D2GAA-0065 | 20/04/2024 | 16:00:00 | WOKA WOMMELGEM B | Dames C | 16 | Dames C | |
MU13N1R2-19-24-0020 | 20/04/2024 | 16:00:00 | VOLLEY NOORDERKEMPEN B | Meisjes U13-A | 16 | Meisjes U13-A | |
ADP3-A-0132 | 20/04/2024 | 18:00:00 | Spinley Dessel C | Dames A | 16 | Dames A | |
D1GA-0129 | 20/04/2024 | 20:30:00 | M. SIKS BLAASVELD VC B | Dames B | 16 | Dames B | |
MU13N1R2-25-30-0029 | 21/04/2024 | 11:30:00 | Meisjes U13-B | Mendo Booischot B | 16 | Meisjes U13-B | |
AJU17N1R1-0127 | 21/04/2024 | 11:30:00 | Jongens U17 | Volak Vorselaar | 16 | Jongens U17 | |
AU11N2R1-B-0107 | 21/04/2024 | 11:30:00 | ARVOC C | Meisjes U11-A | 16 | Meisjes U11-A | |
AU11N2R1-B-0054 | 21/04/2024 | 11:30:00 | ARVOC A | Meisjes U11-B | 16 | Meisjes U11-B | |
AMU15N2R1-A-0107 | 21/04/2024 | 12:00:00 | VST Lions Groot-Turnhout C | Meisjes U15 | 16 | Meisjes U15 | |
HR4-45407 | 25/04/2024 | 20:00:00 | Overvoc 2 | Heren recrea B | 17 | Heren recrea B | |
DR6-45407 | 25/04/2024 | 20:00:00 | Dames Recrea A | Overvoc | 17 | Dames Recrea A | |
DR5-45408 | 26/04/2024 | 21:00:00 | Dames recrea C | Wovo Malle M | 17 | Dames recrea C | |
BvGA | 27/04/2024 | 00:00:00 | ! Heren finale GEW BEKER | 0 | B | 17 | ! Heren finale GEW BEKER |
HR2-45411 | 29/04/2024 | 20:30:00 | Heren recrea A | Gelvoc II | 18 | Heren recrea A | |
BvGA | 01/05/2024 | 00:00:00 | ! Dames finale GEW BEKER | 0 | B | 18 | ! Dames finale GEW BEKER |
HR4-45414 | 02/05/2024 | 20:30:00 | VC Worp | Heren recrea B | 18 | Heren recrea B | |
DR5-45415 | 03/05/2024 | 19:30:00 | KWB Meer 3 | Dames recrea C | 18 | Dames recrea C | |
DR6-45418 | 06/05/2024 | 20:30:00 | merksplas 2 | Dames Recrea A | 19 | Dames Recrea A | |
Belangrijke data | 09/05/2024 | 00:00:00 | Fixit Jeugdcup | 0 | 19 | BEKER | |
HR2-45421 | 09/05/2024 | 00:00:00 | WEGI | Heren recrea A | 19 | Heren recrea A | |
Belangrijke data | 10/05/2024 | 00:00:00 | Fixit Jeugdcup | 0 | 19 | BEKER |